Zamknij wyszukiwanie

Czego dziś szukasz?

Zauważone na Instagramie – najciekawsze trendy MARZEC

Zauważone na Instagramie – najciekawsze trendy MARZEC

Marzec w pełni dlatego warto sprawdzić jakie trendy panują na Instagramie. Jak zawsze, mamy dla Was garść odświeżającej inspiracji. Co dominuje? Akcenty wiosny, której już wyczekujemy na horyzoncie, mocne, charakterystyczne kolory, tkaniny i mozaiki. Marzec, który na zewnątrz jest szary, w designie – kolorowy. Udaj się z nami w podróż po najciekawszych trendach, które zauważyliśmy na Instagramie!

To ten czas – marcowy przegląd Instagrama. Oglądaliśmy setki profili, najpopularniejsze hashtagi, aby przygotować najciekawsze zdjęcia, którymi można się inspirować. Sprawdźcie, co słychać w domach miłośników designu!

Wiosno, ach to Ty!

Zaczniemy od odświeżającego powiewu wiosny! Zielony kolor to kolor marca – a po wielu zdjęciach można potwierdzić naszą teorię. Obecny design budzi się po ostrej i bardzo mroźnej zimie (wiemy, że trwała zaledwie kilka tygodni) i wita nas ciepłymi kolorami natury.

Główna część zdjęcia to ta piękna leżanka, która zachwyca splotem siedziska, tą intensywnością barwy. Skromny dywan, szklany stolik i piękna juka. Czy do szczęścia potrzebujemy coś więcej? No może kubek z ulubioną kawą i nowy numer Vogue Polska.

Velvet wciąż w modzie

Pozostajemy jeszcze na chwilę przy intensywnych barwach. Jeżeli wiosna, to tylko zieleń, jeżeli budzimy się na nowo z zimowego snu, to tylko w ciepłym, welurowym fotelu w otoczeniu kominka i pięknie wykończonego wnętrza.

Czy takie kolory, które są tożsame – na meblach, ścianach, być może i podłodze są w modzie? A czemu miałyby nie być? Mamy XXI wiek, każdy tworzy wnętrze wedle swoich zasad, a że każdy ruch dozwolony to droga wolna! Pamiętajcie jednak, że taki design trzeba czymś przełamać – biały, filigranowy stolik świetnie kontrastuje.

Nie zapomnij o skandynawskim powiewie wiosny

Czy styl skandynawski pasuje do wiosennej aury? Czy w mroźnej Norwegii czy Danii, jest miejsce na ciepłe dodatki, kolorowe faktury i delikatne odejście od podstawy tego stylu? Oczywiście! Nikt nie powiedział, że należy sztywno trzymać się przyjętych norm, a piękno designu polega na łamaniu stereotypów i wprowadzaniu własnego pierwiastka, tworzenia wnętrza na swoich zasadach.

Podobnie jest na zdjęciu. Podstawą stylizacji salonu był scandi, jednak autor chciał czegoś więcej niż oszczędności w stylu, czystości i ładu. Dodając kolorowe poduszki, dywan z wełny, a także kontrastujące drewniane dodatki i zielone kwiaty udało mu się wprowadzić ciepło domowego ogniska, a cała przestrzeń zyskała przyjaznego i swojskiego charakteru.

Awangarda w wersji pink

Totalnie zwariowaliśmy na punkcie tego zdjęcia! Takie wnętrze sprawia, że wciąż utrzymująca się szara aura za oknem, zupełnie nie wpływa negatywnie na nasze nastroje. Żyjąc w tak awangardowym wnętrzu, właściciel mieszkania musi zawsze mieć uśmiech na twarzy i cieszyć się pięknem dnia codziennego.

Ciepłe barwy, wszystko w bardzo zbliżonej tonacji kolorystycznej, idealna spójność i ład. Jak widać – styl awangardowy można pokochać od pierwszego wejrzenia, zgodzicie się z nami?

Black&White przełamana roślinnością

Biel w połączeniu z czernią nigdy nie wyjdzie z mody. Na dodatek znajdzie swoje zastosowanie niemal w każdym stylu, przy wykończeniu wnętrz. Jednak wraz z nadejściem wiosny, za oknem natura budzi się do życia – w Twoim domu też powinna! W tak minimalistycznych wnętrzach, jest miejsce na bujną roślinność.

Marcowe trendy wskazują jedno – czujemy już ciepłe klimaty! Czy i Twoje wnętrza są już gotowe na nadejście nowej pory roku? Inspiruj się razem z nami, patrz, co pojawia się u influencerów na Instagramie i korzystaj z ich pomysłowości, stosując ją w swoim domu.

Jak dbać o drewniane meble – praktyczne wskazówki

Jak dbać o drewniane meble – praktyczne wskazówki

Efekt starej cegły w mieszkaniu

Efekt starej cegły w mieszkaniu

Sztuczne kwiaty w dekoracji wnętrz

Sztuczne kwiaty w dekoracji wnętrz

Jak wybrać podłogę do domu?

Jak wybrać podłogę do domu?

Niezbędnik ucznia!

Niezbędnik ucznia!

Wyciemniamy pokój!

Wyciemniamy pokój!

HOMEPARK
ZAPISZ SIĘ
Drogi użytkowniku!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, w celu zapewnienia prawidłowego działania strony i realizowania statystyk odwiedzin.

Polityka prywatności