Zamknij wyszukiwanie

Czego dziś szukasz?

Świąteczne dekoracje do domu

Świąteczne dekoracje do domu

Przygotowania świąteczne wkraczają na ostatnią prostą! Oprócz przystrojenia choinki, warto w naszych wnętrzach umieścić inne ozdoby, dzięki którym już teraz poczujemy bożonarodzeniowy klimat. Wprowadź do swojego domu wigilijną atmosferę i wykorzystaj nasze pomysły na proste w wykonaniu, a zarazem efektowne dekoracje do domu.

Wieńce

Wieńce to jeden z aktualnie najmodniejszych świątecznych dodatków do naszych wnętrz. Powieszone na drzwiach, ścianie czy w oknie tworzą piękną i trwałą ozdobę. Przy ich tworzeniu możemy zdecydować się na wyłącznie naturalne elementy – gałęzie, szyszki, jarzębinę, jak i wpleść w nie wstążki, bombki czy dekoracyjne perełki.

Jeżeli czujecie się niepewnie w składaniu dekoracyjnych form, możecie skorzystać z podstawy do wieńca, którą własnoręcznie przyozdobicie lub kupić gotową dekorację. Ich szeroki wybór znajdziecie np. w sklepach Jula czy Jysk.

POLECANY PRODUKT

 

 

Girlandy

To świetna propozycja na przyozdobienie dużych, przestronnych wnętrz lub tych w starym budownictwie, z wysokimi sufitami. Girlandy świetnie wyeksponują też stoły, nad którymi znajduje się wiszące oświetlenie oraz nasze okna. Do ich wykonania można wykorzystać naturalne elementy, ale także inne ozdoby – takie jak bombki czy papierowe wycinanki.

Dobrym pomysłem jest także wykorzystanie gałęzi znalezionych podczas zimowego spaceru. W połączeniu ze sznurkiem i papierowymi gwiazdkami świetnie sprawdzą się jako dekoracja ściany. W przygotowaniu takiej dekoracji mogą pomóc dzieci.

Jemioła

Naturalne, świąteczne dekoracje to nie tylko świerkowe i jodłowe gałązki! Gałąź jemioły powieszona w przedpokoju czy jadalni pozwoli uzyskać równie fantastyczny efekt. Jemioła zawieszona w domu podczas Bożego Narodzenia, według tradycji przynosi wszystkim mieszkańcom domu pomyślność i szczęście w nadchodzącym roku – dlatego tym bardziej warto wykorzystać ją w świątecznych dekoracjach

Zimowe bukiety

To kolejna propozycja, która jest niebanalnym sposobem na podkręcenie świątecznego klimatu we wnętrzach. Kilka gałązek jarzębiny czy koralowej kaliny wsadzonych w minimalistyczny, szklany wazon pięknie przełamie biało-zielono-złote motywy, które zwykle królują w wnętrzach podczas świąt.

Domowy zielnik

Domowy zielnik

Jak podróżować z pupilem?

Jak podróżować z pupilem?

Deska serów – jak ją skomponować?

Deska serów – jak ją skomponować?

Język kotów i psów – jak porozumiewać się z pupilem?

Język kotów i psów – jak porozumiewać się z pupilem?

Jazda na rolkach – jak zacząć?

Jazda na rolkach – jak zacząć?

Wyspa kuchenna w polskim domu

Wyspa kuchenna w polskim domu

HOMEPARK
ZAPISZ SIĘ
Drogi użytkowniku!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, w celu zapewnienia prawidłowego działania strony i realizowania statystyk odwiedzin.

Polityka prywatności