Zamknij wyszukiwanie

Czego dziś szukasz?

Podróżnicze konta na Instagramie

Podróżnicze konta na Instagramie

Które podróżnicze profile najbardziej nas inspirują? Wybraliśmy dla Was te najciekawsze. Chwyćcie telefon w dłoń i dajcie się zabrać w podróż w najdalsze i najbardziej niesamowite zakątki świata!

1. From Where I Drone

From Where I Drone to coś dla fanów pięknych widoków z nieoczywistej perspektywy. Na profilu pojawiają się zdjęcia ze wszystkich zakątków Ziemi, robione przy pomocy drona.

2. Loki the Wolfdog

Swoje podróżnicze profile mają nie tylko ludzie, ale także zwierzaki. Jednym z nich jest Loki – husky.  Jego właściciel – Kelly Lund postanowił porzucić swoją pracę, aby pełnoetatowo stać się social media managerem swojego psa. Zdecydowanie się to opłaciło – dzięki temu Loki ze swoim właścicielem zwiedza kolejne kraje, a w zeszłym roku został twarzą (a może raczej pyskiem ?) kampanii reklamowej Mercedes-benz.

3. Murad Osmann

Chyba każdy z nas widział zdjęcia, na których piękna dziewczyna prowadzi swojego chłopaka za rękę w najdalsze zakątki świata. Jeżeli jesteście fanami bajkowego klimatu zdjęć, koniecznie zajrzyjcie na profil Murada Osmanna

4. Daniel Kordan

Coś dla fanów zimniejszych, górskich krajobrazów. Daniel Kordan zabiera nas w podróż szlakiem gór,  fiordów i jezior.

5. Japan_gram

Różne oblicza Japonii. Kultura, tradycja, krajobrazy – pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

6. South Australia

Dla tęskniących za wakacyjnymi widokami turkusowych fal, rozgrzanego piasku i fanów zdjęć skaczących kangurów.

 

7. Chris Burkard

Surfer podróżujący poza utartymi szlakami. Na jego profilu znajdziecie dużo zdjęć dzikich krajobrazów,  zwłaszcza tych nadmorskich.

8. In A Far Away Land

Profil Marty Kuleszy to przede wszystkim bajeczna, zimowa natura. Dla wielbicieli Kanady, Islandii i Nowej Zelandii.

9. Girl Eat World

Od przeglądania tego profilu naprawdę można zgłodnieć ? Właścicielka tego konta fotografuje nie tylko miejsca, które odwiedza – ale także charakterystyczne dla nich lokalne smakołyki.

10. Everything Everywhere

Jeżeli jeszcze nie widzieliście wszystkich zakątków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – nic straconego! Gary Arndt, prowadzący profil Everything Everywhere zabierze was w wirtualną podróż do wszystkich tych niesamowitych miejsc.

 

 

Savoir-vivre turysty

Savoir-vivre turysty

Kolacje na ciepło – 5 potraw, które skradną Twoje serce jesienią!

Kolacje na ciepło – 5 potraw, które skradną Twoje serce jesienią!

Garden party w stylu tropikalnym lub boho!

Garden party w stylu tropikalnym lub boho!

Osiem sposobów na przyspieszenie remontu

Osiem sposobów na przyspieszenie remontu

Magia luster

Magia luster

Historie domowe Agnieszki: Legowisko dla psa

Historie domowe Agnieszki: Legowisko dla psa

HOMEPARK
ZAPISZ SIĘ
Drogi użytkowniku!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, w celu zapewnienia prawidłowego działania strony i realizowania statystyk odwiedzin.

Polityka prywatności