Zamknij wyszukiwanie

Czego dziś szukasz?

Jak jesienią utrzymać porządek w przedpokoju?

Jak jesienią utrzymać porządek w przedpokoju?

Jesienne słoty za oknem to prawdziwe wyzwanie dla porządku w naszych domach. Poznaj triki i sprytne rozwiązania, które pomogą Ci utrzymać czystość.

Wycieraczka

Dobre wycieraczki to klucz do zachowania porządku w przedpokoju. Najlepiej zainwestować w dwie – pierwszą, którą położymy w korytarzu przed drzwiami wejściowymi, oraz drugą, wewnętrzną. Pierwsza powinna być wykonana z tworzywa sztucznego – to na niej zostawimy większość błota i brudu przyniesionego z zewnątrz. Druga, znajdująca się w przedpokoju powinna być materiałowa, odporna na zgniatanie butów oraz dobrze wchłaniająca wilgoć z naszego obuwia.

POLECANY PRODUKT

 

 

Ociekacz na buty

Kiedy wracamy do domu uciekając przed ulewą, często nawet dwie wycieraczki nie są w stanie całkowicie wysuszyć naszego obuwia. Aby nie pozostawiać w przedpokoju kałuży wody, która rozniesie się po całym mieszkaniu, idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie plastikowego ociekacza na buty. Taka podstawka pomoże nam w utrzymaniu porządku, a także pozwoli nam na prawidłową konserwację naszego obuwia przed schowaniem do szafki.

Jeżeli chcemy nadać mu ciekawego wyglądu, możemy wyłożyć go ozdobnymi kamieniami, których używamy do dekoracji ogrodów. Taki niebanalny ociekacz może stać się designerskim dodatkiem do wystroju naszego przedpokoju!

Stojak na parasole

Jesienią często korzystamy z parasoli. Warto zadbać o to, by były zawsze pod ręką, a jednocześnie w estetyczny sposób zapobiec mokrym plamom na podłodze, kiedy wracamy do domu i musimy pozostawić je do wyschnięcia. Stojaki na parasole są dostępne w wielu kształtach, dzięki czemu mogą być zarówno niemal niewidoczne w naszych wnętrzach, jak i stanowić mocny i ciekawy punkt wystroju naszego przedpokoju. Decyzja należy do Was!

Wieszaki

Trudno zachować porządek w przedpokoju, jeśli nie zapewnimy naszym kurtkom i płaszczom odpowiedniego przechowywania. Nie każdy z nas ma miejsce na dużą i pojemną szafę na kurtki, jednak odpowiednia ilość wieszaków lub listew z haczykami to niezbędny punkt wyposażenia każdego przedpokoju. Jeżeli nasze płaszcze pozostawiamy na widoku, pamiętajmy by na wieszakach znalazły się wyłącznie najpotrzebniejsze okrycia wierzchnie. Ich zbyt duża ilość wprowadzi chaos wizualny i wrażenie nieporządku. Resztę możemy trzymać w gotowości na kolejny sezon np. w pojemnikach próżniowych, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo miejsca w naszych garderobach.

Pudła na rękawiczki i czapki

Kiedy temperatura zbliża się w okolice zera, z zakamarków naszych szaf wyciągamy czapki, szale i rękawiczki. Warto zadbać o to, by miały swoje miejsce w przedpokoju, a także były zawsze pod ręką. Najlepsze do tego celu będą zamykane pudełka, ale w ostateczności sprawdzą się też ozdobne kartoniki czy małe, wiklinowe kosze. Uchronią nasze dodatki przed zakurzeniem, a także nie zajmując dużo miejsca sprawią, że dodatki już zawsze będą miały swoje miejsce w naszych przedpokojach.

Pokój nastolatka – zainspiruj się!

Pokój nastolatka – zainspiruj się!

Przygotuj swój ogród na zimę

Przygotuj swój ogród na zimę

Przeprowadzka – zrób to dobrze!

Przeprowadzka – zrób to dobrze!

Jak szybko posprzątać po remoncie?

Jak szybko posprzątać po remoncie?

Ciepłe napoje na chłodne dni

Ciepłe napoje na chłodne dni

Pokochaj poddasza!

Pokochaj poddasza!

HOMEPARK
ZAPISZ SIĘ
Drogi użytkowniku!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, w celu zapewnienia prawidłowego działania strony i realizowania statystyk odwiedzin.

Polityka prywatności